Toyota Avensis 2.0 Automat

firma


WYPOSAŻENIE:

klimatronic dwustrefowy, el. szyby, el. lusterka, airbag. ABS,radio cd/mp3, nawigacja 7" z wbudowanym dyskiem 10 GB, kamera cofania, bluetooth, skrzynia Multidrive S z funkcją ECO i SPORT, łopatki przy kierownicy do zmiany biegów, tempomat, sterowanie telefonem i radiem z kierownicy, również sterowanie głosowe, skrętne światła ksenonowe.

OPIS :

Toyota przedstawia nową generację Avensis. Jest ona wynikiem niezliczonych dyskusji i zmagań z wyzwaniami. Nowa Toyota Avensis w pełni rozumie kierowcę, zapewniając niezrównaną przyjemność jazdy. Dynamiczna. Dopracowana. Doskonała. Opływowe linie. Budzący respekt i przyciągający oko wygląd.

Wnętrze nowej Toyoty Avensis emanuje siłą spokoju, wypływającą z nieodłącznego poczucia jakości. Wabi ono luksusem, zachęcającym do zanurzenia się w tym inspirującym otoczeniu. Za kierownicą można w praktyce zapoznać się z koncepcją Toyota Optimal Drive. Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska zapewniają mniejsze zużycie paliwa, minimalne emisje CO2 i niczym nieskrępowaną przyjemność jazdy.

Czysta, dynamiczna inteligencja - to największy atut nowej Toyoty Avensis.

KLASA:D+
ILOŚĆ OSÓB: 5
KOLOR: srebrny
POJEMNOŚĆ: 2000 cm3
MOC: 152
PALIWO: PB
CENA NETTO (z limitem kilometrów): 210 zł
CENA NETTO (bez limitu kilometrów): 250 zł
CENA NETTO (zniesienie udziału własnego): 290 zł

INNE AUTA W KLASIE D+:
- Toyota Avensis 1,8 Automat
- Opel Insignia 2.0 CDTi
- Mercedes C klasa 180 Automat
- Mercedes C klasa 200 Automat


REZERWACJA ONLINE
MODEL SAMOCHODU
POCZĄTEK WYNAJMU
KONIEC WYNAJMU
Bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy
z limitem kilometrów
bez limitu kilometrów
rozszerzone ubezpieczenia

ODBIÓR SAMOCHODU
koszt
ZWROT SAMOCHODU
koszt
ilość dni
cena netto / dzień
całkowita cena wynajmu (z 23% VAT, ubezpieczeniem, z dostarczeniem i odbiorem)
Platność kartą
przy odbiorze     
Platność
gotówką     
Platność
przelewem     

Płatność kartą    
Prosimy o podanie swoich danych osobowych
w celu rezerwacji samochodu.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres E-mail
uwagi
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu i cennika.
System rezerwacyjny nie uwzględnia niedziel i świąt.
Ewentualna opłata będzie pobrana przy wydaniu pojazdu (32 złote netto)
Wyrażam zgodę:
 na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celach marketingowych, w tym przedstawienia oferty przez DSD Dawid Sobkiewicz. Poinformowano mnie o możliwości odwołania zgody w każdym czasie.
 na otrzymywanie informacji handlowej od DSD Dawid Sobkiewicz za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail podany w formularzu.
 na używanie wykorzystywanych przeze mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez DSD Dawid Sobkiewicz dla celów marketingu bezpośredniego poprzez kontakt za pomocą podanego w formularzu numeru telefonu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest DSD Dawid Sobkiewicz z siedzibą pod adresem: ul. Obywatelska 133, 94-104 Łódź, tel.: 790 770 257, e-mail: rozliczenia.dsd@gmail.com. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania dostępu do danych, które jej dotyczą, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą może wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.2012 strony internetowe SEBDAN.PL