Peugeot Boxer 3.0 Maxi L4H2

firma


WYPOSAŻENIE:

nawigacja, klimatyzowany schowek na napoje

el. szyby, el. lusterka, ABS, Airbag, radio/cd, centr. zamek, autoalarm, klimatyzacja, drzwi oduwane, kubatura 15 m3, dł 4070 mm, wys 1930 mm, szer. 1870 mm, ładowność 1390 kg, dostawczy L4H2

OPIS :

Ponieważ nie ma dwóch identycznych zawodów, gama Boxera to liczne modele rożniące się wysokością, długością, ładownością a także silnikiem wybranym spośród trzech dostępnych w ofercie jednostek HDi. Możecie być pewni, że wybrany przez was Boxer spełni dokładnie wasze oczekiwania. Bez względu na to, który pojazd wybierzecie gwarantujemy, że będzie on posiadał wszystkie cechy Peugeot: wyjatkowy styl, funkcjonalność, dynamizm i nowoczesność. Co to znaczy? To, że będzie on ściśle dostosowany do Waszych potrzeb co jest wynikiem niezwykłej funkcjonalności. Oznacza to: najniższy dostępny na rynku prog przedziału ładunkowego, maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz pojazdu, duże tylne drzwi, otwierające się do 270°* ułatwiające załadunek... a wszystko to opakowane w nowoczesny design, świadczący o dynamice Waszej firmy.

KLASA:TT
ILOŚĆ OSÓB: 3
KOLOR: biały
POJEMNOŚĆ: 3000 cm3
MOC: 160
PALIWO: ON
CENA NETTO (z limitem kilometrów): 220 zł
CENA NETTO (bez limitu kilometrów): 270 zł
CENA NETTO (zniesienie udziału własnego): 320 zł

INNE AUTA W KLASIE TT:
- Fiat Ducato MJ 2.2 L3H2
- Citroen Jumper 3.0 Laweta
- Citroen Jumper Maxi 3.0 HDi L4H3
- Fiat Ducato MJ 2.3 L3H2
- Citroen Jumper MJ 2.2 L3H2
- Citroen Jumper MJ 2.2 Maxi L4H2


REZERWACJA ONLINE
MODEL SAMOCHODU
POCZĄTEK WYNAJMU
KONIEC WYNAJMU
Bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy
z limitem kilometrów
bez limitu kilometrów
rozszerzone ubezpieczenia

ODBIÓR SAMOCHODU
koszt
ZWROT SAMOCHODU
koszt
ilość dni
cena netto / dzień
całkowita cena wynajmu (z 23% VAT, ubezpieczeniem, z dostarczeniem i odbiorem)
Platność kartą
przy odbiorze     
Platność
gotówką     
Platność
przelewem     

Płatność kartą    
Prosimy o podanie swoich danych osobowych
w celu rezerwacji samochodu.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres E-mail
uwagi
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu i cennika.
System rezerwacyjny nie uwzględnia niedziel i świąt.
Ewentualna opłata będzie pobrana przy wydaniu pojazdu (32 złote netto)
Wyrażam zgodę:
 na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celach marketingowych, w tym przedstawienia oferty przez DSD Dawid Sobkiewicz. Poinformowano mnie o możliwości odwołania zgody w każdym czasie.
 na otrzymywanie informacji handlowej od DSD Dawid Sobkiewicz za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail podany w formularzu.
 na używanie wykorzystywanych przeze mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez DSD Dawid Sobkiewicz dla celów marketingu bezpośredniego poprzez kontakt za pomocą podanego w formularzu numeru telefonu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest DSD Dawid Sobkiewicz z siedzibą pod adresem: ul. Obywatelska 133, 94-104 Łódź, tel.: 790 770 257, e-mail: rozliczenia.dsd@gmail.com. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania dostępu do danych, które jej dotyczą, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą może wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.2012 strony internetowe SEBDAN.PL