Smart Fortwo 0.8

firma


WYPOSAŻENIE:

el. szyby, ABS, airbag, panorama dach, radio+cd, podgrzewane fotele, centr. zamek, autoalarm, klimatyzacja.

OPIS :

Ze smartem załatwisz wszystkie sprawy bez poczucia ogromnego zmęczenia pod koniec dnia. Wygodne, nieco podwyższone fotele zapewniaja dobrą widoczność. Uznanie budzi przestronne wnętrze samochodu, oferujące dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, zapewniając równoczesnie wygodną pozycję podczas jazdy. Bagażnik swobodnie mieści zakupy na cały tydzień, a nawet więcej, jeśli złożysz siedzenie pasażera. Smart jest idealnym samochodem do jazdy po mieście: daje sie łatwo prowadzić, a 6-stopniowa automatyczna skrzynia biegów jeszcze bardziej to upraszcza. Smart udowadnia, że dwa i pół metra długości pojazdu może z powodzeniem pełnić rolę pięciu metrów. Dzięki zastosowaniu róznorodnych rozwiązań jazda po mieście ponownie staje się przyjemnością.

KLASA:A+
ILOŚĆ OSÓB: 2
KOLOR: srebrny
POJEMNOŚĆ: 800 cm3
MOC: 45 KM
PALIWO: ON
CENA NETTO (z limitem kilometrów): 99 zł
CENA NETTO (bez limitu kilometrów): 120 zł
CENA NETTO (zniesienie udziału własnego): 139 zł

INNE AUTA W KLASIE A+:
- Toyota IQ 1.0
- Citroen C1 1.0 Automat


REZERWACJA ONLINE
MODEL SAMOCHODU
POCZĄTEK WYNAJMU
KONIEC WYNAJMU
Bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy
z limitem kilometrów
bez limitu kilometrów
rozszerzone ubezpieczenia

ODBIÓR SAMOCHODU
koszt
ZWROT SAMOCHODU
koszt
ilość dni
cena netto / dzień
całkowita cena wynajmu (z 23% VAT, ubezpieczeniem, z dostarczeniem i odbiorem)
Platność kartą
przy odbiorze     
Platność
gotówką     
Platność
przelewem     

Płatność kartą    
Prosimy o podanie swoich danych osobowych
w celu rezerwacji samochodu.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres E-mail
uwagi
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu i cennika.
System rezerwacyjny nie uwzględnia niedziel i świąt.
Ewentualna opłata będzie pobrana przy wydaniu pojazdu (32 złote netto)
Wyrażam zgodę:
 na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celach marketingowych, w tym przedstawienia oferty przez DSD Dawid Sobkiewicz. Poinformowano mnie o możliwości odwołania zgody w każdym czasie.
 na otrzymywanie informacji handlowej od DSD Dawid Sobkiewicz za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail podany w formularzu.
 na używanie wykorzystywanych przeze mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez DSD Dawid Sobkiewicz dla celów marketingu bezpośredniego poprzez kontakt za pomocą podanego w formularzu numeru telefonu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest DSD Dawid Sobkiewicz z siedzibą pod adresem: ul. Obywatelska 133, 94-104 Łódź, tel.: 790 770 257, e-mail: rozliczenia.dsd@gmail.com. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania dostępu do danych, które jej dotyczą, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą może wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.2012 strony internetowe SEBDAN.PL